mec. Tomasz Dauerman

DLA SPORTU I BIZNESU

O MNIE

Miłośnik i znawca sportu ( radca prawny, wykładowca, lobbysta, menedżer ponad stu znanych sportowców ) - tak mówię o sobie, bo oba obszary : prawo i sport mnie definiują.

Znajomość specyfiki świata sportowego oraz pasja do samego sportu w połączeniu z gruntowną wiedzą prawną sprawiają, że czuję się pewnie w poszukiwaniu dobrych rozwiązań dla sportu i reprezentowaniu interesów moich klientów.

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, od 2000 roku właścicielem kancelarii prawa sportowego i gospodarczego DAUERMAN, Prezesem Zarządu Polskiego Komitetu Sportów Nieolimpijskich, członkiem Business Centre Club. Od wielu lat buduję kompetencje w zakresie prawa sportowego jako radca prawny, lobbysta, wykładowca, czy autor ponad 250 publikacji. Moim szczególnym zainteresowaniem cieszy się działanie na rzecz zreformowania systemu finansowania sportu w Polsce oraz propagowanie sportu powszechnego.

W wolnych chwilach uprawiam sport ( ostatnio boks, wciąż jednak przede mną triathlon ), bo sport buduje charakter, ma moc i daje prawdziwe życie. A to w równowadze "w zdrowym ciele, zdrowy Duch".