Skip to main content

Wspieram Polaków i polski biznes w Hiszpanii

Pomagam zakładać i wprowadzać biznesy poprzez działania własne oraz poprzez sieć rozbudowanych kontaktów. Organizuję misje gospodarcze i pozyskuję inwestorów. Łączę biznesy dwóch krajów.

W czwartym co do wielkości kraju Europy, z prawie 50 milionami mieszkańców, 15 gospodarką świata. Kraj, który pokochali Polacy - tu chcą żyć, prowadzić biznes i zwiedzać. Hiszpania to drugi najczęściej odwiedzany przez turystów kraj na świecie. Dlatego pomagam tu zakładać i wprowadzać biznesy poprzez działania własne oraz poprzez sieć rozbudowanych kontaktów, w tym współpracując z polskojęzycznymi kancelariami prawnymi. Pomagam w kupnie i zarządzaniu nieruchomościami - mam dostęp do nieograniczonej ilości agencji nieruchomości. Poprzez nawiązane relacje z władzami rządowymi i samorządowymi, a także miejscowym biznesem czynnie wspieram nasze izby gospodarcze, urzędy marszałkowskie, przedsiębiorców i środowiska sportowe. Przy ścisłej współpracy z Konsulatem tworzę Polonię w Hiszpanii - wszystko po to, by mieć dla ciebie pełną ofertę - również tą do zagospodarowania czasu wolnego i dla twoich aktywności prywatnych. Chcę, byś na bazie moich doświadczeń, czuł się tutaj bardzo dobrze. Tworzymy w Hiszpanii nasz "drugi dom".

Planujesz działać w Hiszpanii?

Zgłoś się do mnie, we wszystkim pomogę.

Tworzenie i wprowadzanie firm

Oferuję pomoc w procesie zakładania nowych biznesów oraz ich wprowadzania na rynek, poprzez własne działania i rozbudowaną sieć kontaktów.

Wsparcie w obsłudze prawnej

Oferuję pomoc w kwestiach prawnych poprzez współpracę z polskojęzycznymi i hiszpańskojęzycznymi kancelariami, aby zapewnić kompleksową obsługę.

Nieruchomości

Pomagam w kupnie i zarządzaniu nieruchomościami, zapewniam dostęp do nieograniczonej ilości agencji nieruchomości. Dla developerów wynajduję możliwość prowadzenia dużych inwestycji i pomagam w ich realizacji.

Wsparcie biznesu

Działam na rzecz wsparcia działalności gospodarczej poprzez nawiązanie relacji z władzami rządowymi i samorządowymi oraz miejscowym biznesem. Organizuję misje gospodarcze i targi. Pomagam nawiązać współpracę pomiędzy izbami gospodarczymi. Wspieram projekty unijne w poszukiwaniu partnerów do tych projektów. Pomagam startować w ogłaszanych przetargach. Wynajduję inwestorów dla specjalnych stref ekonomicznych.

Wsparcie sportu

Umożliwiam nawiązywanie kontaktów pomiędzy klubami, związkami sportowymi i indywidualnymi sportowcami z Polski i Hiszpanii. Tworzę całoroczne obozy sportowe.

Polonia w Hiszpanii

Przy ścisłej współpracy z Konsulatem tworzę Polonię w Hiszpanii. Pozwala mi to zapewnić ofertę także dla zagospodarowania czasu wolnego i aktywności prywatnych. Jestem pomysłodawcą i wiceprezesem Stowarzyszenia Polonia en Espana.

Pracujmy razem!

Zapraszam do kontaktu