Skip to main content

Mam doświadczenie
i zbudowałem relacje.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia - to bardzo dobry adres. Chętnie pomogę.

Mam ponad 20-letnie doświadczenie w zawodzie. Rozpoczynając w 2000 roku swoją praktykę, byłem najmłodszym radcą prawnym w Polsce. Mając propozycję pracy na uczelni i w dużej korporacji prawniczej od samego początku postanowiłem wytaczać własną ścieżkę kariery i założyłem swoją kancelarię. Bardzo szybko rozpocząłem obsługę prawną związaną z Business Centre Club, stworzyłem prawo sportowe w Polsce, jestem oficjalnym lobbystą wspierającym procesy legislacyjne. Pełnię funkcję Prezesa Honorowego Polskiego Komitetu Sportów Nieolimpijskich i Przewodniczącego Komisji ds. sportu i turystyki BCC. Jako ekspert współpracuję z CROWDWAY.PL. Jestem autorem ponad 250 publikacji, stworzyłem kilka specjalistycznych portali. Pełnię funkcję Prezesa Honorowego Polskiego Komitetu Sportów Nieolimpijskich , Przewodniczącego Komisji ds. sportu i turystyki BCC oraz Wiceprezesa Stowarzyszenia Polonia en Espana.

20

doświadczenia w prawie i biznesie

250

fachowych publikacji

100

Udanych transferów sportowych

7

zmian w legislacji w ramach działań lobbingowych

3

skuteczne pozwy zbiorowe

Dlaczego ja?

Warto mi zaufać. Od lat staram się budować trwałe, oparte na wzajemnym szacunku relacje z ludźmi i firmami. Uważam, że grupowe działanie przyczynia się do większych sukcesów, a posiadanie szerokiego grona kontaktów pozwala skutecznie realizować projekty na wielu poziomach.

Doświadczenie

Ponad 20-letnie doświadczenie w zawodzie : Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego ( 1996 r. ), w 2000 roku zostaje najmłodszym radcą prawnym w Polsce,

Business Centre Club

Od 2003 roku do dziś obsługuję Business Centre Club i oraz jego członków.

Lobbista

Oficjalny lobbysta w polskim parlamencie, lider pozwów zbiorowych.

Pasjonat sportu

Twórca prawa sportowego w Polsce, założyciel portalu prawosportowe.pl, Prezes Honorowy Polskiego Komitetu Sportów Nieolimpijskich, Przewodniczący Komisji Sportu i Turystyki BCC, ekspert CROWDWAY.PL , fundator Centrum Mediacji Sportowej.

Nauczyciel akademicki

Nauczyciel akademicki, autor ponad 250 publikacji i wielu inicjatyw legislacyjnych

Miłośnik Hiszpanii

Jestem pomysłodawcą stworzenia Polonii w Hiszpanii. Wspieram tu Polaków, polskie firmy, organizacje sportowe i samorządy w ich inicjatywach prywatnych i biznesowych.

Pracujmy razem!

Zapraszam do kontaktu